Koltuk Altı Terleme Tedavisi

Koltuk Altı Terleme Tedavisi
İnsanlarla ilişkilerimizi sıkıntıya sokan aşırı terleme psikolojik sorunların yanında özgüven eksikliğine neden oluyor. Her ne kadar terlemeye karşı ürün kullnsak bile sadece bizi kısa süreliğine rahatlatıyor. Hem siz hemde yakınınızdaki insanlar bu durumdan rahatsız oluyorlar. Bu durumun önüne geçerek yaşamımızı daha kaliteli hale getirmek için botoks yaptırabiliriz.
 
Koltuk altı için yapıln botoks aşırı terlemenin önüne geçmek için kullanılan bir yöntemdir. Çok kısa sürede uygulandığı için günlük aktivitelere dönmemizi engellemez. Bu sayede normal yaşantımıza kaldığı yerden devam edebiliriz.
 
Botoks nasıl uygulanır
lokal anestezi altında 30 dakika süren bu uygulama koltuk altı bölgesinde özel liposuction cihazıyla ter bezlerinin alınmasıyla gerçekleşiyor. Ameliyatta lokal anestezi uygulandıgı için işlem sonrasında işinize ve özel hayatınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.
 
Bu ameliyat sonrasında uygulanan yöntem ile 2 hafta gibi kısa bir sürede kendini göstermeye başlıyor.
 
Botoks kimlere uygulanabilir
 
Erkek ve kadınlara uygulanabilir.
18 yaşını doldurmuş olmalıdır.
Kadınlarda hamile olmamalıdır.
Emziren anne olmamalıdır.
Çok yaşlı olmamalıdır.
Nörölojik hastalığı olmamalıdır.
 
Botoks tehikelimidir
 
Deneyimli doktorlar yapıyorsa risk yok denilecek seviyededir. Çok rastlanmasada hafif morluk ve kızarıklık oluşabilir.FDA(Amerikan Gıda ve İlaçlama dairesi) onayı almış bir tedavidir.
 
Koltuk altı terlemesini engellersek vucut olumsuz yönde etkilenir mi
 
Terlemedeki amaç vucut sıcaklıgını düşürmektir. Vucudumuzun her yeri terler ama koltuk altı aşırı terleme ile hormonal sebeplerden ötürü koku salgılar. İnsanlarda bu kokuyu itici olarak görürüz. Koltuk altı terleme ameliyatı vucudu hiçbir şekilde etkilemez. herhangi bir saglık soruınunada yol açmaz.
 
Terleme ameliyatı fiyatı
 
Terleme  ameliyatı yapan hastanelerden birisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Terleme ameliyatı fiyatı ve diğer tüm sorularınız için 0212 644 22 00 çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Arzu ederseniz sol tarafta bulunan "hemen sorun" formundan ekibimize sorunuzu bırakabilir ve gün içinde size dönüş yapılmasını bekleyebilirsiniz.
Güncelleme Tarihi:24/04/2019
Yayınlama Tarihi:17/11/2014
Okunma Sayısı:10972
Soru sor