Mezolifting - yüz mezoterapisi

Mezolifting - yüz mezoterapisi

Mezolifting Nedir?

Cildin yaşlanmasında devrim niteliği taşıyan mezolifting yöntemi yüz ve boyundaki çizgilerin yok olmasında kullanılan ve cildi gençleştiren özel bir yöntemdir. Aslında mezolifting, son yıllarda üretilen özel medikal ilaçlarla birlikte, bilinen bir yöntem olan mezoterapinin birleşmesiyle ortaya çıkmıştır.

Cilt Nasıl Yaşlanır?

Cilt hücrelerinde bazı moleküllerin artık salgılanmaması ile birlikte canlılığını yitiren ve solgunlaşmış derinin kaslardaki gevşemelerle birlikte sarkmalar başlar ve yüz çizgileri artar. Kişinin ihtiyacına göre hazırlanan özel bir formül olan mezolifting yaşlanmanın ciltte gösterdiği etkilere göre değişiklik dozlarda kullanılabilmektedir.

Mezolifting

Mezolifting Nasıl Yapılır?

Yüzde sarkmalara sebep olan kas gevşekliğine karşı kas dokusunun artmasını sağlayan mezolifting yöntemi sonrasında hasta merkezimizden çıkar çıkmaz uygulanan değişiklikleri farkedebilmektedir. Mezolifting ortalama 30 dakika süren bir işlemdir. Lokal anestezi ile ağrı en aza indirilmektedir. Uygulama 30 Gaurge mikro ince iğneler ile cilt altına karşımının verilmesiyle yapılır.

Kimlere Uygulanır?

Mezolifting yaptırmak için önemli ölçüt kişinin cilt yaşıdır. 30 yaşında üstüne cildi deforme olmuş bayan yada erkeklerde uygulanabilir. Kronik cilt hastalığı olan kişilerde mezolifting uygulanmasını tavsiye etmiyoruz. Mezolifting, yanaklar, alın, göz kenarları, üst dudaklar, çene, el üstü, boyun ve dekolte bölgesine uygulanabilmektedir.

Mozolifting Kaç Seans Sürer?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi seans sayıları kişinin cilt tipinin ihtiyacına göre belirlenmektedir. Seansların araları 3-5 ay arasında değişmektedir. Mezolifting yaptıranlar kişilere uygulamanın etkisi için uzun zaman dilimleri vaad edilmemektedir. İşlem kendini kısa zamanda göstermektedir. Genellikle 1 kür 4-6 seanstan oluşmaktadır.

Mezoliftig İlaçları Neledir?

Bu uygulamada kullanılan ilaçlar cilt tipine göre Dermakozmetik uzman doktoru tarafından özel olarak formülize edilir. İçerisinde çeşitli vitaminler, antioksidanlar, DMAE gibi kombinasyonlar bulundurmaktadır.

Mezoliftig Fiyatları

Yüz mezolifti fiyatları ve uzmanlarımıza diğer sorularınız için sol tarafta bulunan hemen sorun formunda bizleree ulaşabilir, arzu ederseniz 0543 606 06 78 (WhatsApp) nolu telefon numarasından sorularınızı sorabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi:18/07/2019
Yayınlama Tarihi:20/11/2014
Okunma Sayısı:13553
Soru sor