El terlemesi tedavisi

El terlemesi tedavisi

El terlemesi 

Günlük hayatımızda sık kullandığımız ellerimiz terlemesi biz çok rahatsız eder. Bunun nedeni ise elimizi birçok işlemde kullanmamızdır. Ellerimizz terlememesi için birçok şey kullanırı(krem, botoks, iyontoforez, bitkisel çözümler vb.) ama bunlar geçici çözümlerdir. El terlemesi başka bir hastalığa bağlı değildir. Terlemenin asıl sebebi terlemeyi ayarlayan sempatik ayar bozukluğu vardır. Bölgesel aşırı terlemesi olan kişilerde sempatik sistem aşırı duyarlı ve fazla çalışmaktadır.

Aşırı el terlemesi kişinin yaşantısını etkileyecek derecede ise:

Geçici tedavi olarak: krem-losyon, iyontoforez, botoks yapılabilir.

Kalıcı tedavi olarak: klipsli ETS yapılabilir.

Başarı oranı nedir

Klipsi ETS nin en etkili kılındığı bölgedir. Bu işlem sonrasında % 99 luk bir sonuç olur. 20 - 25 dakika süren el terlemesinden ömür boyunca kurtulabilirsiniz.

Kimlere yapılmalıdır

Kalıcı tedavi olmak isteyenlerde, Geçici tedavilerin yetersiz olduğu ve bunlardan bıkıldığı durumlarda, Birçok bölgede aşırı terleme olanlarda, Damlama-akma biçiminde şiddetli el terlemesi olanlarda tercih edilir.

Sonuçları nelerdir

Çok şiddetli el terlemesi olanlarda hayal edilemeyecek derecede etkilidir. Tedavi yapıldığı anda uzun yıllardan beri süren aşırı el terlemesi geçer. Bu tedaviden sonra güven kazanmış olarak evinize dönebilir ve kuru ellerle işinizde daha basit sorumluluk alabilir, Kişisel yaşantınızda rahat edebilirsiniz.

Başka bölgelerde varsa nasıl tedavi edilebilir

El terlemesi için yapılan klipsli ETS sonrası: Koltuk altı terlemesi, yüz kızarması ve ayak terlemesi kendi kendine geçebilir. Yüz terlemesi aynı ameliyatta farklı bir yere daha klips konularak tedavi edilebilir.

El terlemesi ameliyatı fiyatı

El terlemesi ameliyatı yapan hastaneler den birisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. El terlemesi ameliyatı fiyatı ve diğer tüm sorularınız için 0212 644 22 00 çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Arzu ederseniz sol tarafta bulunan "hemen sorun" formundan ekibimize sorunuzu bırakabilir ve gün içinde size dönüş yapılmasını bekleyebilirsiniz. 

Konu ile ilgili aramalar: El terlemesi ameliyatı fiyatı , El terlemesi ameliyatı fiyatı 2014 , El terlemesi ameliyatı fiyatı 2015 , El terlemesi ameliyatı yapan hastaneler , El terlemesi  

Güncelleme Tarihi:26/05/2019
Yayınlama Tarihi:17/11/2014
Okunma Sayısı:15158
Soru sor