Fazla kilolarından böyle kurtuldu

Aşırı kiloları nedeniyle uzun zamandır büyük sıkıntılar yaşayan Halit Elifbaş, sonunda Özel Meltem Hastanesi'ne başvurma kararı aldı ve Diyetisyen Rabia Gül Kepekçi'nin tavsiyeleri ile tüm fazlalık kilolarından kurtuldu. Son zamanlarda pek çok ölümcül hastalığa sebebiyet veren fazla kilolar büyük bir tehdit unsuru oluşturmaktadır. Bu fazla kilolardan kurtulmak için insanlar değişik yöntemler deniyorlar. Halit Elifbaş da etraftan duyduğu tavsiyeler ile farklı yöntemler denediğini belirtiyor fakat sonuç alamadığını söylüyor. En sonunda yaptığı araştırmalar ile çareyi uzman bir diyetisyene başvurmakta bulan Halit Elifbaş, Özel Meltem Hastanesine gelerek uzman yardımı istedi.

Oldukça büyük sıkıntılar çektiğini belirten Elifbaş'ın imdadına yetişen Özel Meltem Hastanesi Diyetisyeni Rabia Gül Kepekçi, Elifbaş'ın en kısa sürede standart kilosuna sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlamış, gündelik yaşamında büyük sıkıntılar yaşatan bu durumdan kurtulmasına vesile olmuştur. 'Zayıflamak uzman desteği olmadan kolay bir iş değildir, uzman yardım alınması gerekir? diyen Özel Meltem Hastanesi Diyetisyeni Rabia Gül Kepekçi sözlerine; 'Uyguladığımız diyet programları ile hastaların sağlıklı kilo vermesini amaçlıyoruz. Burada amaç kilo verirken hastanın da sağlığını korumaktır. Uyguladığımız diyet programları ile hastanın sağlıklı bir süreçte kilo vermesini sağlıyoruz.' şeklinde devam ediyor.   

Pek çok farklı birimiyle günümüz sıkıntılı hastalıklarına çözümler sunan Özel Meltem Hastanesi, Halit Elifbaş gibi şişmanlık ve obezite ile savaşanlara da bu şekilde uzman diyetisyeni ile destek vermektedir.
 

Güncelleme Tarihi:18/07/2019
Yayınlama Tarihi:23/10/2013
Okunma Sayısı:700
Soru sor