Kadın Hastalıklarında Bayan Doktoru Tercihi

Kadın Hastalıklarında Bayan Doktoru Tercihi

Deneyimli 5 kadın uzman doktorumuz ve konusunda sağlam sağlık ekibimiz ile tamamı bayan kadro ile hizmet veren kadın hastalıkları ve doğum branşında jinekolojik muayeneler, gebelik takibi, meme ultrasonu gibi poliklinik tetkiklerinin yanı sıra normal doğum, sezaryen doğum, bartolin Kisti, myomektomi, diskektomi, dış gebelik, over kisti cerrahi yöntemleri başarı ile yapılmaktadır. Ağrısız ve sancısız doğum olanağı veren epidural doğum gerçekleştirilebilir. Bu sayede kadın hastalıklarında bayan doktor seçiminiz daha kolaylaşır alanlarında uzman doktorlarımız ile siz bayanlara hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz bayan doktoru randevu bölümüzden seçerek muayene olabilirsiniz.

Gebelik döneminde doktor seçimi çok önemlidir. Bu dönem çiftlerimiz için çok önemlidir. Bu deneyimi sizde tatmak istemez misiniz? 

aşamınızda en mutlu anları sizlere değer veren kişilerle paylaşın

Her Anne Adayı Ağrısız Doğum Yapmak İster

Ağrı herhangi bir dokudan kaynaklanabilen kompleks ve nahoş bir algılamadır. Ağrı tedavisi uzun yıllardır tıpta en güncel ve üzerinden çok çalışılan konuların başında gelmektedir.

Normal doğum eylemi şiddetli ağrılı bir olaydır. Anneye rahat ve ağrısız doğum yaptırma arzusu ile yapılan çalışmalar sonunda sonuç vermiştir. Bu yüzyılın başlangıcından beri dünyada doğum eylemi sırasında farklı teknikler kullanılarak anne adaylarına yardım edilmiştir. Ağrısız doğum da en güvenilir ve rahat teknik epidural anesteziyle sağlanır. Hastanemizde bu konuda beceri ve deneyimli olan uzman bir kadroyla ve en son teknolojinin ürünlerini kullanarak hastalarımıza epidural anestezi ile normal ve ağrısız doğum yaptırılmaktadır.

Epidural doğum fiyatları

Epidural doğum yapan hastaneler den biri olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Epidural doğum ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için 0212 644 22 00 numaralı telefondan veya sol taraftan hemen sorun kısmından bize ulaşabilirsiniz.Konu ile ilgili arama cümleleri: Epidural doğum yapan hastaneler  Epidural doğum fiyatları kadın hastalıkları doktoru bayan doktor bayan doktorlar bayan doktoru bayan hastalıkları doktoru bayan jinekoloji doktoru

Güncelleme Tarihi:24/03/2019
Yayınlama Tarihi:17/11/2014
Okunma Sayısı:10159
Soru sor