Saç ektirme fiyatları 2017

Saç ektirme fiyatları 2017
Saç dökülmesi günümüzde ve geçmişte özellikle erkeklerin en sık yaşadığı estetik sorunların başında gelmektedir. Gerek ırsi sorunlar gerek yeme alışkanlıklarımız ve özellikle stress saç kayıplarına yol açmaktadır.

Öncelikle saç ekimi yapmayı aklından geçiren ve internette saç ektirme fiyat araştırması yapan hastalarımızı bu konu bilgilendirelim. Sağlık kuruluşlarının herhangi bir operasyon yada işlemler hakkında fiyat listesini yazılı yada görsel olarak paylaşması yasaktır. Bu sebeple web sitemizde yada herhangi bir ekim merkezinin internet adresinde saç ektirme fiyatları listesi yayınlanması mümkün değildir.
 

Peki Saç Ektirme Ücretlerini Nasıl Öğreneceğim?

Bunun için sol tarafta bulunan "hemen sorun" formundan numaranızı bırakabilirsiniz. Uzmanlarımız sizleri arayarak saç ektirme hakkında tüm sorularınızı detaylı olarak cevaplayacaklardır. Ayrıca saç kaybı yaşanan bölgenin büyüklüğü yani alana ekilecek greft sayısı saç ektirme fiyatları belirlenmesinde değişkenlik göstermedir. Bunun için +90 543 606 06 78 telefon numarasında WhatsApp ile iletişime geçerek, fotoğraflarınızı gönderebilir ve birkaç dakika içinde fiyat bilgisi alabilirsiniz.
 

Fiyatlara Etki Eden Greft Sayısı Nedir?

İstanbul Bahçelievler'de hizmet veren saç ekim merkezimizde ücretlendirmenin %70'i hastadan alınan greftlerle belirlenir. Çoğunlukla ense bölgesinden alınan ve içinde kıl köklerine barındıran yapılara greft denir. Bu yapı içinde kökler ikişer, üçer veya 4'er şekilde olabilir. Fue saç ektirme fiyatları işte bu greftlerin alınma ve nakil ihtiyacına göre artar yada azalır. Kellik olan bölgenin büyüklüğüne kök alımı ve nakli hesabı greft sayısı değişir ve ücretler belirlenir.
 

Artık Geç Kalmayın! Aklınıza Gelen Başınıza Gelsin

Çoğunlukla istanbul, izmir, ankara ve yurtdışı talepleriyle ilgi gören saç ekimi merkezimizde, uzmanlarımız yukarıda bulunan telefon numaralarından 7/24 detaylı bilgi vermektedir. Saç ekimi hakkında aşağıdaki makalelerimizi inceleyebilirsiniz.
 

Plastik ve Estetik Cerrahi Ünitemizde Hizmet Veriyoruz

Saç ekimi, hastanemizin kapsamlı hizmet veren estetik cerrahi ünitemizde uzman hekimlerimiz kontrolünde yapılmaktadır. Burun estetiği, kepçe kulak tedavisi, yağ aldırma, karın germe, lazer epilasyon vb tüm işlemlerin başarıyla gerçekleştirildiği ünitemizde yapılan saç ekimi hakkında şimdi bilgi alabilirsiniz. Unutmayın uzmanlarımız şuanda sorularınızı bekliyor.
Güncelleme Tarihi:18/07/2019
Yayınlama Tarihi:04/02/2015
Okunma Sayısı:29536
Soru sor