Liposuction ile yağlarınızdan kurtulun

Liposuction ile yağlarınızdan kurtulun

Liposuction(yağ aldırma)

Liposuction zamanımızda insanların fazlalık şekilde gördüğü ten altındaki yağların alınması için uygulanan bir yöntemdir. Bu metot yardımı ile kişiler istedikleri gibi görünebilirler.

Neden kilo alırız

İnsanların olmazsa olmazı sağlıklı, sıhhatli beslenme ve soluk almasıdır. Vücudumuzun bütün işlemlerini yapabilmesi için beslenmesi gerekir ve bu beslenme süresinde tükettiğimiz gıdalar enerji kaynağımızdır. Bu besinler enerji için yağ hücrelerinde saklanır ve depolanır.

Bireyler ergenlik zamanına kadar yağ hücresi üretir. Ama ergenlik dönemi sonrası yağ dokusu üretilmez ve belirgin sayıda yağ hücresi sabit kalır. Yağ hücrelerinde artış olmasa dahi yağ hücrelerinin hacmi artar bu hareketleri kilo şekilde görürüz.

Zamanımızda sık şekilde çalışma, hormonal sebepler, psikolojik problemler, spor yapabilecek olanak olmaması oldukça çok neden yüzünden kilo alınır. Bazen spor ve ye diyet yapılmasına rağmen vücutta oransızlık olabilmektedir bunun sebebiyse göze çarpan bölgelerimizdeki yağ fazlalıkları olabilmektedir. Orantısız fazlalığı bulunan insanlarda çoğunlukla ten altında yağ birikintisi bulunmaktadır.

Bireyin ideal kilosu ise hücre arasında saklanan ve depo edilen yağ miktarı ile bağlanır. Vücudumuzu bir makine robot şekilde düşünür isek alınan enerji ile harcadığımız enerji içinde bir denge bulunmaktadır. Her insanın ideal kilosu değişik ve normal kilo hesaplanması biriken yağların miktarına bağlıdır. Kalça, basen, bel, diz, karın ve göğüs en çok yağ hücrelerimizin bulunduğu yerdir. Yağ hücreleri bu alanlarda dolgunluk olarak genişler ve yağ hücreleri vücutta dağılımı kişilere göre farklıdır.

Vücudunu biçimlendirmek, yağ fazlalıklarından kurtulmak, çabuk bir çözüm almak isteyen kişilere kalıcı ve çabuk çözümler getirmek için, lazerle yağ aldırma, lazer lipoliz programları yapılır. Ameliyathane koşullarında, kişilere local anestezi altında, uyanıkken, vücutlarındaki fazla yağlar alınmaktadır. Kişilerin belirgin bölgelerde oluşan yağ fazlalıkları alınmaktadır. Uygulama yapılan alanlarda hücre sayısı azaldığından, Lazer Liposuction-yağ aldırma operasyonu yapılan alanlarda, daha sonra kilo alma gözlemlenmez. Operasyon yapılan bölgede bütün yağ hücreleriniz alınmamaktadır. Size güzel biçim vermek için gerekli hücre miktarı alınır. Gerisi yaşamınız için gerekli olan yağ hücrelerdir.

Operasyon için her insanın değerlendirmesi farklıdır, zira hepimizin memnuniyeti için gerekli yağ alım miktarı farklıdır. Ten Elastikiyeti ve yağ alma konusu hakkında profesyonel plastik cerrahlarla programlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Merkezimizde bayan plastik cerrah ya da bayan estetik doktoru bulunmaktadır. Estetik Cerrahi bölümümüzde, vücut estetiği programlarını inceleyebilirsiniz. Profesyonel plastik cerrahlarımızın kuramsal bilgilerinden yararlanmak için muayene olabilirsiniz.

Liposuction fiyatları 

Liposuction yapan hastaneler den biri olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Liposuction fiyatları, Liposuction yapılacak bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Liposuction ücretleri hakkında detaylı tüm bilgiyi 0212 644 22 00 çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz. Arzu ederseniz sol tarafta bulunan hemen sorun formunu doldurarak bir kaç dakika içinde size dönüş yapmamızı bekleyebilirsiniz.

Konu ile ilgili arama cümleleri: liposuction yapan hastaneler liposuction fiyatları liposuction ücretleri liposuction ücretleri 2014 liposuction ücretleri 2015 liposuction fiyatları 2014 liposuction fiyatları 2015 liposuction Neden kilo alırız

Güncelleme Tarihi:18/07/2019
Yayınlama Tarihi:19/11/2014
Okunma Sayısı:10958
Soru sor