English | Arabic

Anasayfa»Istanbul Sac Ekimi

Saç Ekimi - İstanbul Saç Ekim Merkezi

İstanbul Saç Ekim Merkezi


Özel Meltem Hastanesi olarak saç ekimi, kaş, kirpik, sakal ve bıyık ekimi alanında estetik cerrahi ve dermakozmetik uzmanlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzun süredir saçsızlık yaşayan hastalarımızın sorunlarına estetik bir çözüm olarak saç ekimi gelmektedir.

Uzmanlarımız Hangi Yöntemi Tercih Ediyor
Saç ekimi uzmanlarımız, son yıllarda en doğal sonuçları veren ve hastalar için komplikasyonların en aza düştüğü FUE yöntemini benimsemektedir. Konuyla ilgili daha detaylı bilgiye ve aşamalarına fue saç ekimi linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Cerrahi bir kesicinin kullanılmadığı bu operasyonda, doğal sonuçlar uzman kişilerin ellerine günümüzde en iyi sonuçları vermektedir.

Sizleri Merkezimize Bekliyoruz
Kellik sorunu yaşayan tüm hastalarımızı ücretsiz saç analizi için hastanemizin estetik ünitemize davetlisiniz. Fiyatlar hakkında bilgi almak için +90 533 960 17 59 telefon numarasına WhatsApp kullarak fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz. Birkaç dakika içinde saç ekimi fiyatları hakkında uzmanlarımız tarafından sizlere kapsamlı bilgi verilmiş olacaktır. Saç ektirme fiyatları bilgilendirme sayfamızdan konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Tek Seansta Sınırsız Greft
Uzmanlarımızla yapacağınız görüşmeler sonrasında ekimin nasıl gerçekleşeceği, kaç seansta ne kadar saç teli ekileceği vb. konular hakkında yüz yüze görüşmeniz sonrasında sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Alanında 20 yılı aşkın süredir hizmet veren Özel Meltem Hastanesi sizlere kalıcı estetik çözümler sunmaya devam ediyor. Yalnızca saç ekimi değil, epilasyon, ben sildirme, botox, burun estetiği, kepçe kulak tedavisi, prp tedavisi gibi diğer alanlarda da ihtiyaçlarınıza göre sizlere hitap etmektedir.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır

Yurtdışı Hastalarının İlk Tercihi
Merkezimizde yapılacak ekim öncesi ve sonrası süreci boyyunca konaklama, hastane otel arasına transferler, ilaçlar ve ekim sonrası bakım malzemeleri dahil olmak üzere sizlere olabildiğince az düşüyor. Saç ekimine karar vermeniz ve uzmanlarımızla iletişime geçmeniz, yüz güldüren sonuçlara ulaşmanızda ki ilk ve en büyük adımdır.
Konuyla ilgili aramalar: istanbul saç ekimi hastanesi, saç ekimi yapan hastaneler,


Okunma Sayısı : 8761
Ayır

Bu makale sizi bilgilendirdi ise
paylaşarak diğer hastalara destek olabilirsiniz

AyırÇalışan Öneri ve Şikayet
Teşekkür Mesajları
Labaratuvar Sonuçları
Hemen Sorun