Anasayfa»Haber»Tum Branslarda Muayenelerden Fark Almiyoruz

Tüm Branşlarda Muayenelerden Fark Almıyoruz - Özel Meltem Hastanesi

Tüm Branşlarda Muayenelerden Fark Almıyoruz


Muayenelerden Fark Almıyoruz

Ayaktan tedavilerde hekim muayene katılım payı ücretlerinin hastanemizde 2 TL ye düşmesinden sonra bir yenilikte hasta muayene fark ücretlerinde yaptık. Artık hastanemizde SGK"lı (SSK-Bağ-Kur-Emekli Sandığı) hastalarımız, Kadın Hastalıkları ve Doğum ile Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı branşlarıda dahil olmak üzere tüm branşlarımızda muayene fark ücreti ödemeden muayenelerini yaptırabileceklerdir.

Örneğin 2 Haziran 2009 tarihinden önce hastanemizde muayene olan bir kadın doğum hastamız katılım payı ve fark ücreti ödeyerek muayene olabiliyorken, 5 Haziran 2009 tarihinden itibaren hekim muyaene katılım payı olan 2 TLye muayenesini yaptırabilecektir.

Hastenemizin anlaşmalı olduğu Devlet Memurları ise muayenelerine herhangi bir ücret ödemeden tüm branşlarımızdan hizmet alabileceklerdir.

SGK"lı hastalarımızın sadece 2 TL Devlet Memuru hastalarımızın ise herhangi bir ücret ödemeden muayene hizmeti alabilecekleri branşlarımız aşağıdadır:

Kadın Hastalıkları ve Doğum
Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı
Dahiliye
Kulak Burun Boğaz
Genel Cerrahi
Çocuk Cerrahisi
Göz Hastalıkları
Nöroloji
CildiyeOkunma Sayısı : 12233

Bölüm Doktorları: Op. Dr. Nuray Günay, Op.Dr. Fatma Altınel Zakiev, Op. Dr. Hale Uzer, Uzm. Dr. Nagehan Bilgili, Op. Dr. Bahar Aksünger
Ayır

Bu makale sizi bilgilendirdi ise
paylaşarak diğer hastalara destek olabilirsiniz

Ayır