Anasayfa»Haber»Meltem Surekli Buyuyor

Meltem Sürekli Büyüyor - Özel Meltem Hastanesi

Meltem Sürekli Büyüyor


Hastanecilik, HİZMET temelinde çalışan bir sektördür. Sektörel başarı, bu temel nükteyi kavramak ve içselleştirmekle mümkün olabilmektedir. İşte bu espriyi misyon edinen Meltem Hastanesi olarak, teknolojiyi yakından takip ediyor; müşteri memnuniyetini daha da yukarı hedeflere çıkartmaya çalışıyoruz.

Ramazan ayını da geçirmiş bulunuyoruz. Ramazan boyunca yeme içme alışkanlıklarımız bir sistematik kazandı. Beslenmemize içerik olarak da zamanla olarak da dikkat ettik. Umarız bu dikkat, yıl boyu beslenme alışkanlıklarımıza ışık tutacaktır. Beslenme bozuklukları ve diyet konusunda sorun yaşadığınızda DİYET UZMANIMIZA başvurarak bu konuda yardım alabilirsiniz.

Anne ve çocuklarımızın huzur buldukları ve güvenilir hizmet aldıkları Meltem Hastanesi, ailenin diğer fertlerine de verdiği hizmeti her geçen gün arttırarak devam ediyor.

Genel Cerrahi kliniğimizde uygulanan LAPAROSKOPİ sistemi ile hastalarımız kısa sürede sağlıklarına kavuşuyorlar. Bu konuda servisimizin gösterdiği gayret ve hastalarımızın özel teşekkürleri bizi memnun etmektedir.

Tahlil-tetkik konusunda cihaz parkımızı her geçen gün daha modern hale getiriyoruz. Laboratuarımıza yeni aldığımız VİDAS hormon cihazı ile sizlere daha kısa sürede teşhis ve tedavi imkânı sunmuş olduk.

Evet, Meltem sürekli büyüyor; sizlerle paylaşınca mutluluğumuz daha çok artıyor. Nice Ramazan Bayramı dileklerimizle sağlıklı günler dileriz.

Op. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi
BAŞHEKİMOkunma Sayısı : 1965

Ayır

Bu makale sizi bilgilendirdi ise
paylaşarak diğer hastalara destek olabilirsiniz

Ayır