Anasayfa»Haber»Meltem Hastanesi Gercekleri Acikladi

Meltem Hastanesi Gerçekleri Açıkladı - Özel Meltem Hastanesi

Meltem Hastanesi Gerçekleri Açıkladı


6 aylık hamile Ümmiye Akmercan'ı bir anda tüm Türkiye tanıdı. İstanbul Büyükçekmece'de oturan Akmercan sancılanmış ve tedavi için 9 hastane dolaşmıştı. Acaba yeni bir sağlık skandalı mı patlak verdi diye düşündü herkes. Ancak gerçek çok farklıydı. Hamile kadının 9 hastane dolaştığı doğruydu ancak ilgi gösterilmediği, muayene edilmediği doğru değildi. Özel Meltem Hastanesi Akmercan'ın uğradığı 3. hastaneydi.

Hastanemiz, bazı gazete ve internet sitelerinde, ismi geçen hastanın tedavisinin burada yapılamayacağı ve bebek yoğun bakım ünitesi'nin olmadığı yönünde gerçeklere aykırı haberlerine maruz kalmıştır.
    
Ümmiye Akmercan, hastanemize başvurmuş, yapılan teşhiste acil bir müdahale gerekmediği kendisine söylenmiştir. Ümmiye Akmercan isimli hasta da tedavisini başka bir hastanede sürdürmek istediğini söyleyip, ayrılmıştır. Yoksa hastaya müdahale yapılamayacağı veya bebek yoğun bakım ünitesi olmadığı asla söylenmemiştir. Donanımı ve uzman kadrosuyla hertürlü müdaheleyi yapabilme kabiliyetine sahip ve yıllardır halkımıza verdiği kaliteli sağlık hizmetiyle saygın bir yer edinmiş Meltem Hastanesi bazı basın organlarına yansıdığı şekliyle 'yetersiz ve ilgisiz' asla değildir. Gerçeklere aykırı yayınlara karşı Başhekim yardımcımız Op.Dr.Gökalp DİZDAR tarafından basın açıklaması yapılmış ve şirket avukatlarımız tezkip yazısı yayınlamıştır. Açıklama ve tezkip yazısı aşağıdadır:


>

VATAN VE HABERTÜRK GAZETELERİNDE ÇIKAN HABERLERİN TEKZİP YAZISIDIR.

http://saglik.meltemhastanesi.com/meltem-hastanesi-tekzip.gif
http://saglik.meltemhastanesi.com/6-aylik-kadini-9-hastane-dolastirdilar.gif
Okunma Sayısı : 5823

Bölüm Doktorları: Op. Dr. Nuray Günay, Op.Dr. Fatma Altınel Zakiev, Op. Dr. Hale Uzer, Uzm. Dr. Nagehan Bilgili, Op. Dr. Bahar Aksünger
Ayır

Bu makale sizi bilgilendirdi ise
paylaşarak diğer hastalara destek olabilirsiniz

Ayır