Kurban bayramına özel check-up uygulaması

Kurban bayramına özel check-up uygulaması

Check-Up Fırsatlarından Yararlanın
Meltem Hastanesi'nde Kurban Bayramına Özel Check ? Up Uygulaması sadece 99 TL! (kasım ayı boyunca geçerli) Günlük hayatın koşturmacası içerinde beden sağlığımıza gereken itinayı gösteriyor muyuz?  Şüphesiz ki, zaman akarken her anı, her yaşanılan olay, her yenilen yemek vücudumuzda birer iz bırakıyor. Peki, vücudumuz ne kadar sağlıklı?   Nelere dikkat etmeli, hangi sinyalleri göz önüne almalıyız?   Sizin ve sevdiklerinizin sağlığını düşünen hastanemiz sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayan muhteşem bir fırsat sunuyor.
 
Meltem Hastanesi'nden Kurban Bayramına Özel Check-Up  yalnızca 99 TL!   Her geçen gün gelişen ve büyüyen Meltem Hastanesi, onlarca yıldan beri check-up konusunda uzmanlık sahibidir. Emeğin ve disiplinin daima ön plana çıkarıldığı Meltem Hastanesi özenli ve deneyimli kadrolarımız tarafından gerçekleştirilecek Kurban Bayramına Özel  Check-Up sayesinde hem kendinizin hem de sevdiklerinizin sağlığını korumada çok önemli bir adım atmış olacaksınız.  İşte Kurban Bayramına Özel  Check- Up?ınızın İçeriği:   
Hemogram (Tam kan sayımı) 18 parametre
Sedimantasyon hızı
Açlık Kan şekeri
Üre
Kreatinin
Ürik Asit
ALT
AST
Total kolesterol
Trigliserid
Tam idrar tetkiki
EKG
Akciğer grafisi tek yönlü
Sonucun hekim tarafından yorumlanması

Kurban Bayramı'na Özel Check-Up Avantajlarından Yararlanın

Kurban Bayramına Özel  Check-Up bir ilk adım taramasıdır. Bir enfeksiyon olup olmadığı, kansızlık, kan hastalıkları, şeker hastalığı, böbrek fonksiyonlarının durumu, gut hastalığı, kan yağlarının düzeyi, karaciğer fonksiyonlarının durumu, kalp ve akciğer ön taraması yönünden başlangıç bilgileri elde edilir. Bozuk çıkan bulgulara göre ileri araştırmalar yapılmaktadır.
Güncelleme Tarihi:18/04/2019
Yayınlama Tarihi:09/11/2010
Okunma Sayısı:8666
Soru sor