Burun eğriliği ameliyatında mükemmel sonuç!

Burun eğriliği ameliyatında mükemmel sonuç!

8 ay önce burun ameliyatı olan değerli hastamız Sergen Uluocak, ziyaretimize geldi. Hastamızın Burun ameliyatı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi tarafından başarıyla gerçekleştirildi. Hastamız, burun kemiği eğriliği, rahat nefes alamama, horlama ve en önemlisi fiziksel görüntüden şikayetçi olduğu için burun ameliyatı oldu.

Sergen Uluocak, hastanemize arkadaşının tavsiyesi üzerine geldiğini, burun ameliyatı sürecinin ağrısız, sızısız ve iyileşme sürecinin gayet hızlı olduğunu belirtti.  

Verilen talimatları uyguladığını ve her aşamadan memnun olduğunu belirten hastamız süreci şu şekilde değerlendirdi;

 “ Henüz 20 yaşındayım. Tekstil işinde çalışıyorum. Burun kemiğimde eğrilik ve yamukluk vardı. Zaman zaman nefes alamama gibi durumlarda söz konusuydu. Ancak burnumun görüntüsü beni daha fazla rahatsız ediyordu. Bu durum beni psikolojik olarakta etkiliyordu. Burun ameliyatı olma konusunda kararsızdım. Sonra yakın bir arkadaşım olan Fatih Burak Kaya’nın başarılı bir şekilde burun ameliyatı olduğuna tanıklık ettim. Arkadaşımın burun estetiği sonucundan oldukça etkilendim. Burun ameliyatı olmaya tam da bu noktada karar verdim.

Özel Meltem Hastanesi ile bu şekilde tanıştım. Muayeneye geldiğimde burnumun alacağı yeni şeklin çalışmaları fotoğraflarla önüme koyuldu. Doktorum Ahmet Hamdi Kepekçi’nin burun ameliyatı yaptığı hastaların öncesi-sonrası fotoğraf çalışmalarını gördüm. Sonuçlar beni daha da heyecanlandırdı. Birkaç tetkikten sonra burun ameliyatı için tarih aldım ve ameliyat oldum. Ameliyat süreci boyunca hızlı bir iyileşme gözlemledim. Burnumun yeni şeklinden gayet memnunum. Artık aynadan baktığımda sevinçliyim. Öz güvenim arttı diyebilirim. Doktorum Ahmet Hamdi Kepekçi’ye ve tüm Özel Meltem Hastanesi çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum. “

Özel Meltem Hastanesi ailesi olarak Sergen Uluocak’a hayatında mutluluk ve başarılar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi:20/06/2019
Yayınlama Tarihi:26/12/2017
Okunma Sayısı:1443
Soru sor