Burun ameliyatı yapan hastaneler ve fiyatları nelere göre belirlenir

Burun ameliyatı yapan hastaneler ve fiyatları nelere göre belirlenir
Burun Estetiği Sonrası Pişman Olmamak İçinBurun yüzümüzün tam ortasında olup yüzün güzelliğinin belirleyen unsurlarından biridir. Burnun güzel ve estetik olması yüzü de ön plana çıkartmaktadır. Dünyada milyonlarca insan daha güzel ve daha estetik bir buruna sahip olmak için hastanelere başvurmaktadır. Bu hastaların bazıları doğuştan burunlarında mevcut olan deformeden şikayet ederken bazıları sonradan bir kaza veya darp sonucu meydana gelen deformeden şikayetçi olmaktadır. İnsanlar yüzlerinin daima güzel ve bakımlı olmasını ister. Bu nedenle her ne sebeple olursa olsun burun estetiği insanların kendilerine güvenini tazelemekte ve onların güzelliğini ön plana çıkartmaktadır. Burun estetiği ameliyatı denilen rinoplasti dünyada en çok yaptırılan cerrahi operasyondur. İnsanlar sosyal yaşamlarında daha özgüvenli olmak ve daha sağlıklı olmak adına uzman cerrahlara gitmektedir.

İdeal bir burun nasıl olmalıdır?
Herkes için ideal burun kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Genel kabul edilmiş bir görüşe göre, ideal bir burun; yüzün diğer bölümleriyle orantılı ve uyumlu olan bir burundur. Bu nedenle Kliniğimizde farklı teknikler uygulanarak naturel burunlar oluşturmak amaçlanmaktadır.Rinoplasti-Burun estetiği için kimler makul adaydır?Burunun dış çatısında ve / ya da içyapısında bozuk olan kişiler burun estetiği için makul adaydır denilebilir.
Burundaki şekil bozukluğu;
Burun sırtındaki kavis ve tümsekler
Burun ucunun uzun, sarkık, büyük, yuvarlak ya da çok etli olması
Burunun aşırı büyük olması
Burunun çarpık olması
Karşıdan bakıldığında burunun çok büyük olması
Burun deliklerinin fazla büyük olması...

Burun estetiği ? Rinoplasti için yaş sınırı var mıdır?
Bayanlarda 17, erkeklerde 18 yaşlarına kadar beklemekte yarar vardır. Çünkü burun gelişiminin %90?ının bu yaşlarda tamamlar. Burun estetiği operasyonu için engel herhangi bir rahatsızlık söz konusu değil ise üst yaş sınırı yoktur.Burun ameliyatı fiyatları?Burun estetiği fiyatları kullanılan tekniğe ve sizin ihtiyaç duyduğunuz şekle göre değişkenlik göstermektedir. Bu uygulamaların fiyatları için gerçekleşmiş olan minimum ve maksimum fiyatlar göz önüne alınarak bir fiyat aralığı verilebilir. Burun estetiği fiyat aralıklarımızı öğrenmek için detaylı tüm bilgiyi 0212 644 22 00 çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.Konu ile ilgili arama cümleleri:Burun estetiği fiyatları,Burun estetiği ameliyatı,Burun estetiği için kimler makul adaydır,Rinoplasti için yaş sınırı var mıdır,İdeal bir burun nasıl olmalıdır
Güncelleme Tarihi:23/02/2019
Yayınlama Tarihi:10/11/2014
Okunma Sayısı:24789
Soru sor